VideoWall Kiralama

0,44 mm kesintisiz ve 0,88 mm çerçeveden çerçeveye sahip benzersiz incelikteki video wall ekranı, herhangi bir bozulma olmadan bir nesneyi tamamen doğru biçimde resmederek içeriğin daha net görünmesini sağlar. Videoları oynatırken ekranlar arasındaki görüntü̈ boşluklarını azaltan bir görüntü̈ iyileştirme algoritmasına sahiptir. Çerçeve sınırlarında bulunan nesneler ayarlanarak kesintisiz izleme deneyimi sunar.

Hem düzenli hem de düzensiz video wall yerleşimleri dahil olmak üzere çeşitli yerleşimlerde esnek içerik düzenleme işlemi, pahalı bir video wall konsoluna gerek kalmadan, zamanında ve uygun maliyetli bir şekilde mümkün olmaktadır.

Büyük ekranlar genellikle insan gözünün seviyesinden daha yükseğe yerleştirilir ve eşit resim kalitesi sunarlar. Video wall, izleme açısı bozulma olmaksızın ekran boyunca canlı renklerin gösterilmesini sağlar.

Bunlar gibi daha birçok ayrıcalığını saymadığımız özelliği ile karşınıza çıkacaktır. Bizimle iletişime geçerek bu görsel ziyafeti profesyonelce dizayn eden ekibimize bırakarak tadını çıkartın.

Modeller
Fiyat Teklif Talebi